Интерфейс тілі: рус
қаз

«Гимнастикадан балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» КММ

г. Караганда ул. Магнитогорская 4.а
Спорт секциялары : 11
Спорт нысандары : 1

Басшы:
Турсумбеков Олжас Темирханович Турсумбеков Олжас Темирханович
Жұмыс тәртібі:

Дс 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30)
Сс 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30) 
Ср 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30) 
Бс 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30) 
Жм 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30) 

Қабылдау кестесі:
Руководитель
Турсумбеков Олжас Темирханович

Сс 11:00 - 13:00

Ср 11:00 - 13:00

Байланыс деректері:
87212379571
г. Караганда ул. Магнитогорская 4.а

 Гимнастикадан МБЖСМ даму тарихы

Гимнастикадан МБЖСМ КММ 1986 жылдан бастап жұмыс істейді, өзінің арнайы материалдық-техникалық базасы бар, гимнастика залы, хореография залы, спорттық-сауықтыру кешені бар.

1986 жылдан 2014 жылға дейін гимнастикадан БЖСМ Неберт Владимир Александрович басқарды.

2014-2015 ж.ж. Гимнастикадан МБЖСМ директоры Қалиева Қарлығаш Керімжанқызы.

2015-2017 ж.ж. Гимнастикадан МБЖСМ басшысы Көпжасаров Мадияр Женисович.

2018 жылдан бастап қазіргі уақытқа дейін гимнастикадан СДЮСШ басшысы Турсумбеков Олжас Темірханұлы.

Мектепте спорттың 4 түрі: спорттық гимнастика, спорттық акробатика, көркем гимнастика, акробатикалық жолда секіру.

Гимнастикадан БЖСМ оқушылары республикалық, халықаралық жарыстарда, Азия Чемпионаттарында, Әлем Кубоктарында, Әлем Чемпионаттарында табысты өнер көрсетті.

Акробатикалық жолда секіруде мектепте тұңғыш рет Халықаралық дәрежедегі спорт шебері атағын Лукин Владимир алды .

1996 жылы Мәскеу қаласында акробатикалық жолда секіруден Әлем Чемпионатына ел құрама командасының құрамында қатысты, 1997 жылы Манчестер қаласында өткен Әлем чемпионатының финалисті болды.

1998 жылы Минск қаласында өткен Азия чемпионатында акробатикалық жолда секіруден қола медальді жеңіп алды. Жаттықтырушы Дедуренко М. И. жетекшілігімен

Акробатикалық жолда секіруден ҚР спорт шебері - Александр Юдинцев халықаралық аренада табысты өнер көрсетті, ол ҚР чемпионы, 2003, 2005, 2007жж., Германия, Голландия, Қытай Әлем Чемпионатының қатысушысы болды.

2005 жылы гимнастикадан БЖСМ-де олимпиадалық спорт түрі батутта секіру дами бастады. 2009 жылы спортшылар халықаралық аренада жоғары нәтижелерге қол жеткізді.

2009 жылы Мұсабаев Данил жастар арасындағы Әлем чемпионатына қатысты (Ресей, Санкт-Петербург қ.). 2010 жылы қазақстандық спорт тарихында алғаш рет Франция, Метц қ.жастар арасындағы Әлем чемпионатында күміс медаль жеңіп алды.

Қыздар арасында Рамазанова Рузана үлкен жетістіктерге қол жеткізіп, Франция, Метц қ.жастар арасындағы Әлем чемпионатында қола медаль жеңіп алды.

2011 жылдан бастап 2019 жылға дейін Мұсабаев Данил халықаралық аренада табысты өнер көрсетіп келеді.

2011 жылы Ұлыбритания жастар арасындағы Әлем Чемпионатының қатысушысы, 2012 жылы Испанияда өткен халықаралық турнирде 1 орын, Болгария халықаралық турнирінде 1 орын алды.

2013 жылы Болгария, София қаласында өткен жастар арасындағы Әлем Чемпионатында 10 орын, 2014 жылы Жапония, Токио қаласында жасөспірімдер арасындағы ЧА-да 6 орын алды.

2015 жылы Әлем Кубогының қатысушысы Испания, Франция, Дания,

2016 жылы Әлем Кубогында (Швеция) 3 орын алды

2017 жылы Әлем Кубогында (Баку қ., Әзірбайжан) 1 орын алды

2018 жылы Әлем Кубогында (Брешиа қ., Италия) 3 орын алды

2019 жылы Әлем Кубогында (Минск қ., Беларусь) 3 орын алды

Қазіргі уақытта Мұсабаев Данил Жазғы Олимпиада ойындарында қатысу үшін лицензияны жеңіп алу үшін күресуде. 

Спорттық акробатиканың даму тарихы

Спорттық акробатика бөлімінің оқушылары республикалық, халықаралық жарыстарда, Азия чемпионаттарында, әлем кубоктарында, әлем чемпионаттарында табысты өнер көрсетті, осы жарыстардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері болды.

1997 жылы спорттық акробатика бойынша алғашқы спорт шеберлері ерлер тобы болды: Башкирцев Дмитрий, Галыгин Сергей, Назаров Сергей, Волков Павел - ҚР чемпиондары.

1997 жылы ерлер тобы Назаров Сергей, Башкирцев Дмитрий, Галыгин Сергей, Волков Павел Алматы қаласында Орталық Азия елдерінің және Қазақстан чемпиондары атанды.

2002 жылы спорттық акробатикадан ҚРСШ ерлер тобы Морев Олег, Быков Дмитрий, Погуляев Дмитрий, Попович Олег Риза қ., Германия өткен жастар арасындағы Әлем чемпионатына қатысты, Өзбекстан, Самарқанд қ. Орталық Азия елдері чемпионатының күміс жүлдегерлері атанды.

2005 жылы аралас жұп Назаров Сергей, Леонтьева Люба мектеп тарихында алғаш рет Алматы қаласында өткен спорттық акробатика бойынша Азия чемпионы атанды.

2006 жылы Әлем чемпионатының қатысушылары болды (Португалия, Коибра қ.).  Жаттықтырушылар Вертянкин С. В, Балагутина И. А.

2008 жылы халықаралық аренада Инна Наводей қыздар жұбы жоғары нәтижелерге қол жеткізді, Владыка Диана Глазго қ. Шотландия жастар арасындағы Әлем чемпионатының финалистері атанды, 2010 ж. Вротцлав қ.  Польша жастар арасындағы Әлем чемпионатының қатысушылары, Жаттықтырушылар Б. С. Байбакушева, И. В. Загриценко, И. А. Балагутина.

2010 жылы Кресяк Анастасия, Цурко Екатерина, Абеуева Карина Польша, Глазго қ. жастар арасындағы Әлем чемпионатына қатысты.

2012 жылы спорттық акробатика бойынша ҚР спорт шеберлері Рыбаков Дмитрий, Грек Арина АҚШ жастар арасындағы Әлем чемпионатында Орландо қаласында 4 орынға ие болды.

2015 жылы Қыздар тобы Ниязова Диана, Алдабергенова Гуляру, Лейман Екатерина Гуанчжоу қ. спорттық акробатикадан жастар арасында Азия чемпионына қатысып жеңіп ,ҚР халықаралық дәрежедегі спорт шебері атанды.

2017 жылы Алматы қаласында өткен Азия чемпионатында акробаттар сәтті өнер көрсетті.  Қыздар тобы Ситтарова Залина, Семибратова Юлия, Тулеваева Гаухар - ҚР спорт шеберлері жастар арасындағы Азия чемпиондары атанды, 2018 жылы Бельгияда жастар арасындағы Әлем чемпионатының финалистері атанды.

Халықаралық аренада қыздар жұбы Рудакова Саша, Талғат Дамира - спорттық акробатика бойынша халықаралық дәрежедегі спорт шеберлері, ҚР чемпиондары, халықаралық турнирлердің жеңімпаздары, 2017 жылғы Азия чемпиондары, Бельгиядағы 2018 жылғы жастар арасындағы Әлем чемпионатының финалистері жоғары нәтижелерге қол жеткізді.

Қазақстан құрама командасының көшбасшылары болып ерлер жұбы Диль Даниель, Шуляр Вадим - спорттық акробатика бойынша халықаралық дәрежедегі спорт шеберлері, ҚР чемпиондары, 2017 жылғы Азия чемпионатының қола жүлдегерлері, 2018 жылғы Әлем Кубогының қола жүлдегерлері атанды.

Аралас жұп Амоскин Никита және Долганюк Анастасия - спорттық акробатика бойынша ҚР халықаралық дәрежедегі спорт шеберлері, ҚР чемпиондары, халықаралық турнирлердің жеңімпаздары, Азияның екі дүркін чемпиондары 2015, 2017жж.

2018 жылы Қазақстан спортының тарихында алғаш рет Бельгия, Пурс қ.спорттық акробатикадан  жастар арасында әлем чемпиондары атанды.

Спортшыларды дайындаған Загриценко Ирина Васильевна, Байбакушева Ботакоз Советовна, хореограф Балагутина Ирина Анатольевна.

Көркем гимнастика

Көркем гимнастика бөлімінің оқушылары республикалық жарыстарда, халықаралық жарыстарда, Азия чемпионаттарында, Азия чемпионаттарында, әлем кубоктарында, Әлем чемпионаттарында табысты өнер көрсетеді.

2008 жылы көркем гимнастикадан ҚР спорт шебері Валерия Прокудина Әлем кубогының кезеңдеріне қатысты (Израиль), 2009 жылы Грецияда өткен Әлем чемпионатына қатысты.

ҚР халықаралық аренада өнер көрсеткен Зайнуллина Майя - көркем гимнастикадан халықаралық дәрежедегі спорт шебері, Мәскеу қаласында өткен Бүкіләлемдік жасөспірімдер ойындарының қатысушысы, Жапония Токио қаласында өткен Әлем Чемпионатының қатысушысы.

2007 жылы Зайнуллина Майя еліміздің ұлттық командасының құрамында Катар қаласының жастар арасында Азия чемпионы атанды. Жаттықтырушы Макарова Л. И.

Көркем гимнастикадан халықаралық дәрежедегі спорт шебері Майновская Елизавета 2014 жылы Малайзияда өткен Азияның абсолюттік чемпионы атанды, Қытайда өткен жасөспірімдер Олимпиада ойындарына қатысуға жолдама алды. Жаттықтырушылар Е. А. Томоловская Л. И. Макарова.

Еліміздің ұлттық құрама командасының көшбасшысы Адилханова Алина - көркем гимнастикадан халықаралық дәрежедегі спорт шебері, 2016 жылы Астана қаласында өткен жасөспірімдер арасындағы Азия чемпионы атанды, осы жылы Якутск қаласында өткен "Азия балалары" халықаралық спорт ойындарында алтын медаль жеңіп алды. 2017 жылы Астана қаласында ересектер арасында Азия чемпионатында алтын медаль жеңіп алды.

Бас жүлдені Әділханова Алина 2018 жылы Индонезияда өткен Жазғы Азия ойындарында жеңіп алды.

Гимнастиканы дайындаған жаттықтырушылар Михайлова О. Г, Макарова Л. И.

Спорттық гимнастика

Спорттық гимнастика бөлімінің оқушылары республикалық, халықаралық жарыстарда, Азия чемпионаттарында, Әлем чемпионаттарында табысты өнер көрсетті.

2003 жылы спорттық гимнастикадан Қазақстан Республикасының спорт шебері Резванова Татьяна 2003 жылы мектеп тарихында алғаш рет Қытай Гуанчжоу қаласында спорттық гимнастикадан Азия чемпионатына қатысты.  Жаттықтырушы Тациева М. Н.

Ұлдар арасында 2010 жылы спорттық гимнастикадан Қазақстан Республикасының спорт шебері Кирилл Кокорев жақсы нәтиже көрсетті, Қазан қаласында өткен II Еуразиялық спорт ойындарында ел құрама командасының құрамында 2 орын алды.   

Жаттықтырушы В. М. Спиваков

2012 жылы Бангкок қаласында Тайландта өткен спорттық гимнастикадан Азия чемпионатының қола жүлдегері болып Чуйкина Екатерина спорттық гимнастикадан халықаралық дәрежедегі спорт шебері атанды.

2014 жылы қазақстандық спорт тарихында алғаш рет Словениядағы Әлем кубогының кезеңдерінде қола медаль жеңіп алды. Жаттықтырушы Тациева М. Н.

Спорттық гимнастика бойынша Қазақстанның ең мықты гимнастшысы Ясинская Дарья, спорттық гимнастика бойынша СШҮ, 2016-2019 жж.

 2017 жылы Бангкок , Тайланд жастар арасындағы Азия чемпионатында күміс медаль жеңіп алды.

 2019 жылы Венгриядағы жастар арасындағы Әлем чемпионатына қатысты.

Победители и призеры  Чемпионатов РК, Международных турниров, Чемпионатов Азии и Чемпионатов Мира

Спорттық гимнастика

Фото

Ақпарат

Жаттықтырушылары

 Резванова Татьяна-спорттық гимнастикадан ҚР спорт шебері, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

Резванова Татьяна-спорттық гимнастикадан ҚР спорт шебері, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

2003 жыл-ҚР чемпионы, халықаралық жарыстардың жеңімпазы және жүлдегері, Қытайдағы Азия Чемпионатының қатысушысы (Гуанчжоу қ.) 

 Тациева  Марина Николаевна

Кокорев Кирилл-спорттық гимнастикадан ҚР спорт шебері, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

Кокорев Кирилл-спорттық гимнастикадан ҚР спорт шебері, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

2010 жыл-2 орын II Еуразиялық спорт ойындары (Қазан қ.)

2012 жыл - көпсайыстың жеке түрлерінде Қазақстан Республикасының чемпионы..

Спиваков Владимир Михайлович 

 

Чуйкина Екатерина-спорттық гимнастикадан ҚР ХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі   

Чуйкина Екатерина-спорттық гимнастикадан ҚР ХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

2012 жыл- көп сайыстың жеке түрлеріндегі ҚР чемпионы

2012 жыл–33 орын Жастарарасындағы Азия чемпионаты (Тайланд)

2013 жыл – 2 орын III Еуразиялық спорт ойындары (Алматы қ.)

2014 жыл – 3 орын Әлем Кубогының Кезеңі (Словения)

Тациева  Марина Николаевна

 

 

Ясинская Дарья-спорттық гимнастика бойынша СШҮ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

Ясинская Дарья-спорттық гимнастика бойынша СШҮ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

2016-2018 жж. спорттық гимнастикадан ҚР абсолюттік чемпионы

2017 жыл -2 орын жасөспірімдер арасындағы Азия чемпионаты

Бангкок қ. (Таиланд)

2019 жыл – Әлем Чемпионатының қатысушысы (Венгрия)

 

Тациева Марина Николаевна, Альхова Наталия Львовна

 

 

           Көркем гимнастика

Фото

Ақпарат

Жаттықтырушылары

Зайнуллина Майя халықаралық дәрежедегі спорт шебері көркем гимнастикадан ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

Зайнуллина Майя халықаралық дәрежедегі спорт шебері көркем гимнастикадан ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

2007 жыл - ҚР чемпионы, халықаралық жарыстардың жеңімпазы және жүлдегері. Токио қ. (Жапония) Әлем чемпионаттарын, клубтық Германия, Израильде Азия чемпионаты (Катар) 1 орын

Макарова Людмила Ивановна

Прокудина Валерия – Қазақстан Республикасының спорт  көркем гимнастика бойынша ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

Прокудина Валерия – Қазақстан Республикасының спорт көркем гимнастика бойынша ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

2008 жыл од - Әлем кубогының кезеңдеріне қатысу (Израиль)

2009 жыл год -  Әлем чемпионатына қатысу (Грекия))

 

Макарова Людмила Ивановна

 Майновская Елизавета-ҚР ММ ХШ көркем сурет бойынша  гимнастика бойынша ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі
 width= 

Майновская Елизавета-ҚР ММ ХШ көркем сурет бойынша гимнастика бойынша ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

2013 жыл - 3 орын Германия халықаралық турнирі

2014 жыл – Азияның абсолюттік чемпионы (Малайзия), жасөспірімдер Олимпиада ойындарының қатысушысы (Қытай)

Томоловская Елена Алексеевна, Макарова Людмила Ивановна

 

Адилханова Алина-көркем гимнастика бойынша ҚР ҚМ СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі 

Адилханова Алина-көркем гимнастика бойынша ҚР ҚМ СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

2016 жыл 1 орын жасөспірімдер арасындағы Азия чемпионаты (Астана қ.)p;

2016 жыл - 1 орын "Азия балалары" БШҮ 2 орын (Якутск)                           

2017 жыл -1 орын Азия чемпионаты (Астана қ.)

2018 жыл - 1 орын Жазғы Азия ойындары (Индонезия)

Михайлова Ольга Геннадьевна, Макарова Людмила Ивановна

 

 

          Батуттық гимнастика

               Прыжки на акробатической дорожке

Фото

Ақпарат

Жаттықтырушылары

Лукин Владимир-акробатикалық жолдасекіруден ҚР МК СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

Лукин Владимир-акробатикалық жолдасекіруден ҚР МК СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

ҚР абсолюттік чемпионы

1996 ж. Әлем чемпионатының финалисті (Мәскеу қ.)

1997 г- финалист Чемпионата Мира (г. Манчестер)

1998 ж. Әлем чемпионатының финалисті (Минск қ.)

1999 ж. .- 2 орын Азия чемпионаты (Алматы қ.)

Халықаралық турнирлердің чемпионы..

Дедуренко Михаил Иванович

 

Александр Юдинцев-акробатикалық жолдасекіруден ҚР СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

Александр Юдинцев-акробатикалық жолдасекіруден ҚР СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

2003 жыл –Әлем Чемпионатының қатысушысы (Германия)

2005 жыл – ҚР чемпионатының жүлдегері, Әлем Чемпионатының қатысушысы (Голландия)

2007 жыл - Әлем Чемпионатының қатысушысы (Қытай)

Вертянкин Сергей Владимирович

Данил Мұсабаев-батутта секіру бойынша ҚРХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі   

Данил Мұсабаев-батутта секірубойынша ҚРХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

2009 жыл -жастарарасындағы Әлем Чемпионатының қатысушысы (Санкт-Петербург қ.)

2010 жылод - 2 орын Жастарарасындағы Әлем чемпионаты (Франция)

2011 жыл - жастарарасындағы Әлем Чемпионатының қатысушысы (Ұлыбритания)

2016 жыл -3 орын Әлем Кубогы( Швеция)

2017 жыл -1 орын Әлем Кубогы (Әзірбайжан)

2018 жыл -3 орын Әлем Кубогы (Италия)

2019 жыл – 3 орын Әлем Кубогы (Беларусь)

Вертянкин Сергей Владимирович

 

 Рамазанова Рузана-батутта секіру бойынша ҚРСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі 

Рамазанова Рузана- батутта секіру бойынша ҚРСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшесі

ҚР чемпионатының жеңімпазы және жүлдегері

2010 жыл-3 орын Жастарарасындағы Әлем чемпионаты (Франция)

2011 жыл  жастарарасындағы Әлем Чемпионатының қатысушысы (Ұлыбритания)

 

Вертянкин Сергей Владимирович

 

 

                Спорттық акробатика

                       Прыжки на акробатической дорожке

Фото

Ақпарат

Жаттықтырушылары

Ерлер тобы: Морев Олег, Быков Дмитрий, Погуляев Дмитрий, Попович Олег-ҚР СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері

Ерлер тобы: Морев Олег, Быков Дмитрий, Погуляев Дмитрий, Попович Олег-ҚР СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері

2002 жыл - ҚР бірнеше дүркін чемпиондары, халықаралық турнирлердің чемпиондары, жастарарасындағы Әлем чемпионатының қатысушылары (Германия)

2 орын - Орталық Азия елдерінің чемпионаты Өзбекстан (Самарканд)

 Вертянкин Сергей Владимирович,

хореограф Байбакушева Ботагоз Советовна

 

 Аралас жұп: Назаров Сергей, Леонтьева Люба ҚР ХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері 

Аралас жұп: Назаров Сергей, Леонтьева Люба ҚР ХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері

2005 жыл-1 орын Азия чемпионаты (Алматы қ.)ҚР бірнеше дүркін чемпиондары, халықаралық турнирлердің чемпиондары.

2006 жыл-әлем чемпионатына қатысушылар (Португалия)

Вертянкин Сергей Владимирович, хореограф Балагутина Ирина Анатольевна

 

Ерлер тобы: Морев Олег, Быков Дмитрий, Погуляев Дмитрий, Тезекбай Талант, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері 

Ерлер тобы: Морев Олег, Быков Дмитрий, Погуляев Дмитрий, Тезекбай Талант, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері


2006 жыл-1 орын Орталық Азия елдері чемпионаты (Өзбекстан)

ҚРФ бірнеше дүркін чемпиондары, халықаралық турнирлердің чемпиондары

Вертянкин Сергей Владимирович, хореограф Балагутина Ирина Анатольевна

 
Араласжұп: Рыбаков Дмитрий, Грек Арина   ҚР СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері 

Араласжұп: Рыбаков Дмитрий, Грек Арина ҚР СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері

2011 жыл-ҚР чемпиондары

2012 жыл - 4 орын Жастарарасындағы Әлем чемпионаты (АҚШ)

 

Загриценко  Ирина Васильевна, Байбакушева

Ботагоз Советовна, Балагутина Ирина  Анатольевна- хореограф

 

 

Қыздартобы: Кресяк Анастасия, Цурко Екатерина, Абуева Карина ҚР СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері 

Қыздар тобы: Кресяк Анастасия, Цурко Екатерина, Абуева Карина ҚР СШ, ҚРҰлттық құрамасының мүшелері

2010 жыл-ҚР бірнеше дүркін чемпиондары, халықаралық турнирлердіңчемпиондары.

5 орын Жастарарасындағы Әлем чемпионаты (Польша)

 

Загриценко  Ирина Васильевна, Байбакушева Ботагоз Советовна, Балагутина Ирина  Анатольевна- хореограф 

 Қыздар жұбы: Наводей Инна, Владыка Диана ҚР СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері  

Қыздар жұбы: Наводей Инна, Владыка Диана ҚР СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері

2008 жыл-ҚР бірнеше дүркін чемпиондары, халықаралық турнирлердің чемпиондары Жастарарасындағы Әлем чемпионатының қатысушылары (Шотландия)

2010 жыл-жастарарасындағы Әлем чемпионатының қатысушылары (Польша)

 

Загриценко  Ирина Васильевна, Байбакушева Ботагоз Советовна, Балагутина Ирина  Анатольевна- хореограф

Қыздар тобы: Ниязова Диана, Лейман Екатерина, АлдабергеноваГулару ҚР ХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері 

Қыздар тобы: Ниязова Диана, Лейман Екатерина, Алдабергенова Гулару ҚР ХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері

ҚР чемпиондары

2015 жыл – 1 орын Азия чемпионаты (Қытай)

 

Загриценко  Ирина Васильевна, Байбакушева Ботагоз Советовна, Балагутина Ирина  Анатольевна- хореограф

 
Қыздар тобы: Ситтарова Залина, Семибратова Юлия, ТулеубаеваГаухар ҚР СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері 

Қыздар тобы: Ситтарова Залина, Семибратова Юлия, Тулеубаева Гаухар ҚР СШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері

ҚР чемпиондары

2017 жыл – 1 орын Азия чемпионаты (Алматы қ.)

2018 жыл-әлем чемпионатының финалистері (Бельгия)

 

Загриценко  Ирина Васильевна, Байбакушева Ботагоз Советовна, Балагутина Ирина  Анатольевна- хореограф

 
Қыздар жұбы: Рудакова Саша, Талғат Дамира-ҚР ХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері 

Қыздаржұбы: Рудакова Саша, Талғат Дамира-ҚР ХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері

ҚР чемпиондары

2017 жыл – 1 орын Азия чемпионаты (Алматы қ.)

2018 жыл-әлем чемпионатының финалистері (Бельгия)


Загриценко  Ирина Васильевна, Байбакушева Ботагоз Советовна, Балагутина Ирина  Анатольевна- хореограф

 
 Ерлер жұбы: Диль Даниэль, Шкляр Вадим ҚР ХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері

Ерлержұбы: Диль Даниэль, Шкляр Вадим ҚР ХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері

ҚР чемпиондары

2017 жыл-2 орын Азия чемпионаты

2019 жыл -1 орын Әлем Кубогы (АҚШ)

Вертянкин Сергей Владимирович, хореограф Балагутина Ирина Анатольевна

 
 Аралас жұп: Амоскин Никита, Долганюк Анастасия ҚР ХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері 

Аралас жұп: Амоскин Никита, Долганюк Анастасия ҚР ХДСШ, ҚР Ұлттық құрамасының мүшелері

ҚР чемпиондары

2015 жыл – 1 орын Азия чемпионаты (Қытай)

2017 жыл - 1 орын Азия чемпионаты (Алматы қ.)

2018 жыл-1 орын Жастарарасындағы Әлем чемпионаты (Бельгия)

Загриценко  Ирина Васильевна, Байбакушева

Ботагоз Советовна, Балагутина Ирина  Анатольевна- хореограф

 


Финансовая деятельность:

Государственные закупки

План государственных закупок 2018 года (xlsx файл - 42.5 kb)

План государственных закупок 2019 года (xlsx файл - 33.8 kb)

План государственных закупок 2020 года (xlsx файл - 38.5 kb)

 

Реестр договоров

Реестр договора за 2018- 2020 год (zip файл – 36.1 kb)

Спорт секциялары

Спорт нысандары