Интерфейс тілі: рус
қаз

«Велосипед спорты бойынша олимпиадалық резервтің облыстық мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі» КММ

г. Караганда ул.Ерубаева 43А
Спорт секциялары : 6
Спорт нысандары : 0

Басшы:
Василенко Алла Алексеевна Василенко Алла Алексеевна
Жұмыс тәртібі:

Дс 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30)
Сс 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30) 
Ср 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30) 
Бс 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30) 
Жм 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30) 

Қабылдау кестесі:
Руководитель
Василенко Алла Алексеевна

Дс 09:00 - 18:30

Сс 09:00 - 18:30

Ср 09:00 - 18:30

Бс 09:00 - 18:30

Жм 09:00 - 18:30

Контакты:
-
г. Караганда ул.Ерубаева 43А
Заместитель руководителя по учебной работе
Качмашева Татьяна Николаевна

Дс 09:00 - 18:30

Сс 09:00 - 18:30

Ср 09:00 - 18:30

Бс 09:00 - 18:30

Жм 09:00 - 18:30

Контакты:
-
г. Караганда ул.Ерубаева 43А

«ВЕЛОСПОРТ БОЙЫНША ОЛИМПИАДАЛЫҚ РЕЗЕРВТЕГІ БАЛАЛАР МЕН ЖАСӨСПІРІМДЕРДІҢ ОБЛЫСТЫҚ МАМАНДАНДЫРЫЛҒАН МЕКТЕБІ» КММ

2001 жылы «ҚР велоспорт Федерациясы» ҚБ төрағасы Даниал Ахметовтың тапсырысы бойынша Қарағанды қаласында велосипед спорты бойынша ОРБЖОММ ашылды.

Мектепте тректегі велоспортты, тас жолдағы велоспортты, маунтинбайкты дамыту бір жолға қойылған.

«Велосипед спорты бойынша ОРБЖОММ» КММ меншігінде спорттық база жоқ, ОЖС Теміртау қ. «Строитель» СК, Ә. Молдағұлова атындағы ОРОМИК-тың велобазасы, №33 БМК, №20 ЖББОМ, Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжі, Ақтас кентінің мәдени демалу орталығы сияқты жалға алынған спорттық орын-жайларда өткізіледі.

Мектепте 13 жаттықтырушы-оқытушы қызмет етеді, 8-і штаттық жұмыскерлер. Оның ішінде жоғары санатты - 3, бірінші санатты -4, екінші- 3. Спорттық атаққа ие болғандар: «Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы» - 1, «ҚР спорт шебері» - 6, «Халықаралық дәрежедегі спорт шебері» - 2.

Мектептің еңбек жылдарында11 - ҚР спорт шебері, 125 - ҚР спорт шеберіне үміткерлер дайындалды.

Мектеп тәрбиеленушілерінің халықаралық жарыстарда қол жеткізген табыстары:

  1. Дмитриев Валерий –Азия Чемпионатының жеке жарыстағы қола жүлдегері (Жапония, 2004 ж), Әлем Кубогының жеңімпазы (Греция, 2005 жыл);
  2. Мизуров Андрей – Әлем Кубогының күміс жүлдегері (Греция, 2005 жыл), Азия Чемпионатының жеке жарыстағы күміс жүлдегері (Малайзия, 2009 жыл);
  3. Ульбрихт Татьяна – Азия Чемпионаты жеке жарысының жеңімпазы (Малайзия, 2009 жыл), Азия Чемпионатының жеңімпазы (БАӘ, 2010 жыл);
  4. Ульбрихт Валентина – Азия Чемпионатының күміс жүлдегері (БАӘ, 2010 жыл);
  5. Санакбаева Жанерке–жасөспірімдер арасындағы командалық спринтегі Азия Чемпионатының қола жүлдегері (Жапония 2015 жыл), спринт бойынша Азия Кубогының күміс жүлдегері (Тайланд, 2015 жыл);
  6. Резанов Дмитрий – жасөспірімдер арасындағы командалық спринтегі Азия Чемпионатының қола жүлдегері (Индия, 2017 жыл), командалық спринттің күміс жүлдегері (Индия, 2018 жыл);
  7. Абрамчук Алена – Азия Кубогының қыздар арасындағы спринтінің күміс жүлдегері, уақыт бойынша жарыстың қола жүлдегері (Индия, 2018 жыл).

Спорт секциялары