Интерфейс тілі: рус
қаз

КМҚК «Сәтбаев қалалық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі»

г. Сатпаев пр. Независимости 26
Спорт секциялары : 13
Спорт нысандары : 0

Басшы:
Абдраев Елдос Амангельдиевич Абдраев Елдос Амангельдиевич
Жұмыс тәртібі:

Дс 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30)
Сс 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30)
Ср 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30)
Бс 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30)
Жм 9:00-18:30 (үзіліс 13:00-14:30)

Қабылдау кестесі:
Руководитель
Абдраев Елдос Амангелдіұлы

Дс 09:00 - 18:30

Сс 09:00 - 18:30

Ср 09:00 - 18:30

Бс 09:00 - 18:30

Жм 09:00 - 18:30

Байланыс деректері:
87106374255
г. Сатпаев пр. Независимости 26

«Сәтбаев қалалық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі»

КМҚК туралы ақпарат

Сәтбаев қалалық балалалар мен жасөспірімдер спорт мектебі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны алғаш 2020 жылы, Сәтбаев қаласы әкімдігі жанындағы, Сәтбаев қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі мемлекеттік мекемесінің «Қазақстан» мамандандырылмаған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі болып құрылып, 2021 жылы ведомстволық бағыныштылығының өзгеруіне орай, Қарағанды облысы әкімдігі жанындағы, Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының «Сәтбаев қалалық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» болып құрылды.

Қазіргі уақытта мектепте он үш спорт түрлері дамытылады: армрестлинг, бокс, дзюдо, қазақ күресі, киокушинкай кан каратэ – до, жеңіл атлетика, үстел теннисі, пауэрлифтинг, жүзу, қоян-қолтық ұрыс, конькимен мәнерлеп сырғанау, футбол, шайбалы хоккей;

Мақсаттары мен міндеттері.

  1. Спортшыларды дене шынықтыру және спортпен жүйелі шұғылдануға тарту.
  2. Спортпен жүйелі шұғылдану барысында, белгілі бір спорт түрлеріне тарту мақсатында балалардың қабілеттерін анықтау.
  3. Спортшылардың моральдық-жігерлік қасиеттерін тәрбиелеу.

2018 жыл

Спортшының Т.А.Ә.

Спорт түрі

Жарыстардың атауы мен өту мерзімдері

Иеленген орын, нәтиже

1.

 Грязев А.

Пауэрлифтинг

Штанганы жатып сығымдаудан жасөспірім жігіттер арасындағы ҚРЧ.

01-07.03.2018 жыл Шымкент қаласы

І– орын

2.

 Грязев А.

Пауэрлифтинг

Жасөспірім жігіттер арасындағы пауэрлифтингтен ҚРЧ.

01-08.04.2018 жыл Текелі қаласы

I– орын

3.

 Грязев А.

 Вербицкая Т.

 Рахметова К.

 Тортаева З.

Пауэрлифтинг

Жасөспірімдер арасындағы пауэрлифтингтен ҚРЧ

01-08.10.2018 жыл

Теміртау қаласы

І– орын

ІІІ– орын

ІІІ– орын

ІІІ– орын

4.

 Шакиров А.

 Амантай М.

 Амантай Н.   Баймбетов Е.   Азамат А.

Қоян-қолтық ұрыс

Жасөспірім жігіттер арасындағы

қоян-қолтық ұрыс бойынша ҚРЧ.

30.03-01.04.2018 жыл

Алматы қаласы

І– орын

ІІ– орын

ІІІ– орын

ІІІ– орын

ІІІ– орын

 

5.

 Антонова А.

Конькимен мәнерлеп сырғанау

Командалық ҚРЧ.

02-07.04.2018 жыл, Қарағанды қаласы

ІІ– орын

6.

 Антонова А.

 Пурит С.

Конькимен мәнерлеп сырғанау

БЖСМ арасындағы ҚРЧ.

22-26.10.2018 жыл, Шымкент қаласы

І– орын

ІІ– орын

7.

 Кривошея Д.

 Турсунбаева А.

 Антонова А.

Конькимен мәнерлеп сырғанау

Жастар арасындағы ҚРЧ.

26-29.11.2018 жыл

Шымкент қаласы

I– орын

ІІ– орын

IІІ– орын

8.

 Команда   «Сатпаевские   волки 2005»

Шайбалы хоккей

2018-2019 ж.ж. маусымдағы

2005 ж.т. жасөспірім жігіттер арасындағы ҚРЧ

I туры

27.09 – 01.10.2018 жыл

Рудный қаласы

IІІ– орын

9.

 Команда   «Сатпаевские   волки 2005»

Шайбалы хоккей

2018-2019 ж.ж. маусымдағы

2005 ж.т. жасөспірім

жігіттер арасындағы

ҚРЧ II туры

20 – 24.12.2018 жыл Алматы қаласы

IІ– орын

10.

 Грязев А.

Пауэрлифтинг

Жасөспірім жігіттер

арасында штанганы

жатып сығымдаудан АЧ.

18-24.09.2018 жыл Дубай қаласы, БАӘ

IІ– орын

11.

 Шакиров А.

 Сейлжанов К.

Қоян-қолтық ұрыс

12 – 17 жас аралығындағы жасөспірім жігіттер арасындағы АЧ.

13-17.05.2018 жыл

Уфа қаласы, Башқұртстан

І– орын

ІIІ– орын

 

12.

 Куандыков К.

 Баймбетов Е.

Қоян-қолтық ұрыс

FCF MMA бойынша ӘЧ

11-13.05.2018 жыл

Кисловодск қаласы, РФ

І– орын

 

ІІІ– орын

 

 

2019 жыл

Спортшының Т.А.Ә.

Спорт түрі

 

Жарыстардың атауы мен өту мерзімдері

Иеленген орын, нәтиже.

1.

 Грязев А.,   Рахметова К.

Пауэрлифтинг

Юниорлар мен қыздар арасында пауэрлифтингтен ҚРЧ

01-03.03.2019 жыл

Текелі қаласы

ІІІ– орын

ІІІ– орын

2.

 Грязев А.

Пауэрлифтинг

Штанганы жатып сығымдау бойынша юниорлар арасындағы ҚРЧ.

01-07.04.2019 жыл Алматы қаласы

І– орын

 

3.

 Грязев А.

 Алёшкина В.

Пауэрлифтинг

Юниорлар, қыздар арасындағы пауэрлифтингтен

ҚРЧ 01-08.10.2019 жыл

Қостанай қаласы

IІ– орын

ІІІ– орын

4.

 Нерозников Н.

 Георгица Д.

Жүзу

II жас топтары арасындағы 2005 ж.т. және одан кіші арасындағы ҚРЧ

27.02 – 02.03.2019 жыл

Теміртау қаласы

ІІІ– орын

ІІІ– орын

5.

 Зверева В.

Жүзу

Жасөспірім қыздар мен жігіттер арасындағы ҚРЧ

2003 ж.т. және одан кіші.

26-29.06.2019 жыл, Тараз қаласы

IІ– орын

 

6.

 ДуйсенбековА.

 Қамитбеков С.

Қоян-қолтық ұрыс

Жігіттер арасында ҚРЧ

17-21.04.2019 жыл

Алматы қаласы

І– орын

IІ– орын

7.

 Шакиров А.

 Сламбек Е.

Қоян-қолтық ұрыс

Жасөспірім жігіттер мен юниорлар

арасындағы ҚРЧ

27-30.06.2019 жыл

Алматы қаласы

І– орын

IІ– орын

 

8.

 Пурит С.

 Кривошея Д.

Конькимен мәнерлеп сырғанау

БЖСМ арасындағы ҚРЧ.

25-30.11.2019 жыл, Шымкент қаласы

IІ– орын

ІІІ– орын

9.

 «Сатпаевские   волки - 2005»

Шайбалы хоккей

2018-2019 ж.ж. маусымдағы

2005 ж.т. жасөпірім жігіттер арасындағы ҚРЧ III туры

10-16.02.2019 жыл

Алматы қаласы

ІІІ– орын

10.

 «Сатпаевские   волки - 2005»

Шайбалы хоккей

2018-2019 ж.ж. маусымдағы

2005 ж.т. жасөспірім жігіттер арасындағы ҚРЧ IV туры

04-08.04.2019 жыл, Рудный қаласы

ІІІ– орын

11.

 «Сатпаевские   волки - 2005»

Шайбалы хоккей

2019-2020 ж.ж. маусымдағы

2005 ж.т. жасөспірім жігіттер арасындағы

ҚРЧ I туры

29.09 – 03.10.2019 жыл,

Алматы қаласы

ІІІ– орын

12.

 «YASTREBY -   2009»

Шайбалы хоккей

2019-2020 ж.ж. маусымдағы

2009 ж.т. командалар арасындағы ҚРЧ I туры

27.10 – 04.11.2019 ж. Алматы қаласы

І– орын

13.

 «Сатпаевские   волки - 2005»

Шайбалы хоккей

2019-2020 ж.ж. маусымдағы

2005 ж.т. жасөспірім жігіттер арасындағы

ҚРЧ II туры

21-26.12.2019 жыл, Алматы қаласы

ІІІ– орын

14.

 Грязев А.

Пауэрлифтинг

Юниорлар арасында пауэрлифтингтен АЧ.

02-08.12.2019 жыл. Алматы қаласы

IІ– орын

 

15.

Шакиров А.

Миселев А., Дуйсенбеков А.

Сламбек Е.

Қоян-қолтық ұрыс

Жасөспірім жігіттер мен юниорлар арасындағы АЧ.

15-19.05.2019 жыл, Уфа, РФ

І– орын

IІ– орын

IІ– орын

ІІІ– орын

16.

Шакиров А. Амантай М. Сламбек Е.

Қоян-қолтық ұрыс

Жасөспірім жігіттер мен юниорлар арасындағы ӘЧ (22-25.08.2019 жыл) + ОЖЖ (06-21.08.2019 жыл). 05-27.08.2019 жыл Алматы қаласы

ІІІ– орын

ІІІ– орын

ІІІ– орын

 

2020 жыл

1.

 Грязев А.

 Вербицкая Т.

Пауэрлифтинг

Юниор жігіттер мен юниор қыздар арасындағы штанганы жатып сығымдаудан ҚРЧ.

05-12.03.2020 жыл, Шымкент қаласы

І– орын

ІІ– орын

2.

 «Сатпаевские   волки - 2005»

Шайбалы хоккей

2019-2020 ж.ж. маусымдағы

2005 ж.т. жасөспірім жігіттер арасындағы ҚРЧ III туры.

12-16.02.2020 жыл, Алматы қаласы

ІІІ– орын

3.

 Тортаева З.

 Алешкина В.

Пауэрлифтинг

Жасөспірім жігіттер мен қыздар, ерлер мен әйелдер арасындағы пауэрлифтингтен ҚРЧ

30.11-09.12.2020 жыл

ІІ– орын

ІІІ– орын

Спорт секциялары